PostWysłany: Wto 8:34, 13 Mar 2007    Temat postu:

PostWysłany: Pon 10:54, 12 Mar 2007    Temat postu:

PostWysłany: Czw 23:00, 08 Mar 2007    Temat postu:

PostWysłany: Wto 14:25, 06 Gru 2005    Temat postu:

BRAWO BARCA o to chodzi i tak caly sezon !!
szymekk
PostWysłany: Nie 21:28, 04 Gru 2005    Temat postu:

Franek Franek Łowca Bramek Cool
Poza tym w Primera Division wygrały dwie drużyny, między którymi najprawdopodobniej rozstrzygnie się sprawa mistrzostwa Hiszpani Exclamation
Barcelona wygrała z Villarreal 2-0, po golach: samobójczym J.M. Peny oraz Deco Razz
Natomiast Real Madryt zwyciężył skromnie 1-0 po golu Ronaldo; a Beckham zobaczył czerwoną kartkę Exclamation Twisted Evil
winetu
PostWysłany: Nie 20:00, 04 Gru 2005    Temat postu:

W spotkaniu 15. kolejki drugiej ligi hiszpańskiej drużyna Tomasza Frankowskiego Elche pokonała na własnym stadionie Numancię 4:1 (2:1). Mecz był popisem napastnika reprezentacji Polski, który zdobył trzy gole!
szymekk
PostWysłany: Pią 15:49, 02 Gru 2005    Temat postu:

No to lipa, jeśli Xavi nie wystąpi na MŚ Sad Dobry zawodnik, szkoda...
Reszczu
PostWysłany: Wto 11:21, 29 Lis 2005    Temat postu:

CO SIE QWRA DZIEJE Z "REAL" TAKA POTEGA SIE SYPIE TACY ZAWODNICY <NIE> NOSZ HUJ MNIE BOLI ALE JAK SIE BARDZIEJ BIOARA ZA REKLAMY NISH GRANIE W PILKE TO SA REZULATY. TRUDNO KIBIC REALU JEST JUSH PEWIEN ZE MISTRZEM ZOSTANIE BARCA ...!!!! SadSadSad
szymekk
PostWysłany: Nie 23:02, 27 Lis 2005    Temat postu:

"Królewscy" stracili punkty Exclamation Piłkarze Realu przegrywali do 87 minuty 0-2, ale dwie bramki, najpierw Raula Bravo potem Zinedine Zidane'a dały im 1 punkt Exclamation
Osasuna nadal niepokonana u siebie Cool
Barca wygrywa 4-1 po golach Eto'o, Messi, Ronaldinho i Silvinho W 3 minucie Ronaldinho nie trafił karnego Rolling Eyes